Rankšluoščiai yra mūsų kasdieninis dalykas ir mums labai svarbu, kad būtų gražus ir minkštas. Medvilnė vis dar lieka pati populiariausia medžiaga, kuri naudojama gaminant rankšluoščius https://namutekstile.lt/vonios-tekstile/medvilnes-ranksluosciai. Plintant ekologiškai produkcijai populiarėja bambukiniai rankšluoščiai pagaminti ne iš paties bambuko, o iš jo minkštymo. Rankšluoščiai su šiuo pluoštu turi antibakterinių savybių ir net palikus juos drėgnus, nesidaugina bakterijos. Su šiuo pluoštu gaminiai atsparesni skalbimui, yra minkštesni, juntamas vėsos pojūtis, jie puikiai tinka paplūdimyje ar pirtyje.
Kaip dažnai reikėtų keisti rankšluoščius vonioje?
Labai svarbi sąlyga rankšluoščių keitimui, drėgmės ir šilumos lygis vonios kambaryje. Jei patalpa nepakankamai vedinama ir šildoma, panaudoti rankšluoščiai nedžiūna, labai greitai atsiranda nemalonus drėgmės kvapas. Esant tokiomis aplinkybėmis, juos reikėtų keisti du ar net tris kartus per savaitę. Arba pasinaudojus, išdžiovinti šiltoje, bet nedrėgnoje patalpoje, jei vonioje nėra šildytuvo ar gyvatuko.
Kokia pagrindinė rankšluoščio užduotis?
Rankšluoščio pagrindinė užduotis- sugerti drėgmę, ir tam, kad jis atliktų šią užduotį, prieš įsigyjant gaminį reikia pirmiausiai atkreipti dėmesį į gaminio sudėtį, jo tankį. Kilpelės taip pat turi atitikti tam tikrus reikalavimus- jos neturi būti ilgesnės nei 8mm. Ir trumpesnės nei 3mm. Rankšluostis yra svarbi higienos priemonė, kurią reikią ypač prižiūrėti, nes drėgname audinyje bakterijos dauginasi itin sparčiai.
Kiekvienam šeimos nariui atskiras rankšluostis
Rekomenduojama, kad kieivienas šeimos narys turėtų savo rankšluoščius, be to jei yra galimybė, tai bent po kelis skirtingoms kūno dalims, arba bent jau atskirai rankoms ir kūnui. Vaikus reikėtų pratinti nuo mažumės nesinaudoti svetimais rankšluoščiais, net ir rankoms šluostyti. Svečiams pasiūlyti jiems skirtų rankšluostėlių.