PRADĖKITE NUO PLANO
Kokia buitine technika rinktis? Ar jūsų virtuvėje reikalinga smulki virtuvės technika ar įmontuojama virtuvės technika? O gal jums reikalinga profesionali virtuves technika? Įvertinę savo naujosios virtuvės poreikius ir tikslus keliose pagrindinėse srityse, galėsite sukurti realią prietaisų pirkimo strategiją. Nesvarbu, ar dirbate su esamu virtuvės išdėstymu, kuriam reikia pakeisti buitinę techniką, pertvarkote, kad pakeistumėte dabartinį dizainą, ar kuriate savo svajonių virtuvę kaip naujo statybos projekto dalį, jūsų virtuvės išdėstymas labai priklauso nuo prietaisų, kuriuos turėsite naudoti. reikia pirkti. Būtinai apsvarstykite, kaip naudojate savo virtuvę, srauto ir eismo modelius, kuriuos ji sukuria gretimose patalpose, taip pat visus architektūrinius ar struktūrinius apribojimus. Pažvelkite į bendrus virtuvės išdėstymus, kad gautumėte patarimų ir įžvalgų apie erdvės planavimą – pasirinktas išdėstymas gali pagerinti arba apriboti galimų naudoti prietaisų tipus ir dydžius. Ir atminkite, kad jums gali tekti padaryti tam tikrus kompromisus.
Biudžetas, kurį nustatote savo naujajai virtuvei, labai paveiks jūsų pasirinktus prietaisus, todėl jis turi atitikti jūsų projekto dydį ir apimtį. O rinkdamiesi prietaisus įsitikinkite, kad jūs arba jūsų prekybos specialistas teikia pirmenybę nustatytam biudžetui ir funkcijoms, o ne estetikai. Pavyzdžiui, komercinio stiliaus prietaisai, kurie netinkamai pritaikyti jūsų virtuvės išplanavimui, gali pasiūlyti jūsų norimą išvaizdą, tačiau gali prireikti biudžetą suvaržančių struktūrinių pakeitimų, kurių nesitikėjote.
FUNKCIJA IR GYVENIMO BŪDAS
Planuodami savo naują virtuvę, taip pat norėsite atsižvelgti į savo šeimos gyvenimo būdą ir suprojektuoti jį taip, kaip gyvenate ir pramogaujate. Būtinai užsirašykite ne tik tai, kaip šiuo metu naudojate savo virtuvę, bet ir kaip norėtumėte ją naudoti ateityje. Jei mėgstate pramogauti, apsvarstykite galimybę pridėti specialių prietaisų, tokių kaip šildantis stalčius ar ledų gaminimo aparatas, arba įrengti didesnės talpos orkaitę. O užimtos šeimos gali norėti pridėti greitojo virimo orkaitę, kad sutaupytų laiko. Sudarę išsamų pageidavimų sąrašą galėsite lengviau suderinti savo poreikius ir norus su prietaiso funkcijomis, kai tik pradėsite apsipirkti.
Nesvarbu, ar patys, ar su projektavimo profesionalu, pabandykite apsilankyti mažmeninės prekybos salonuose, kur demonstruotumėte gaminius – niekas nepakeis faktinio prietaiso naudojimo, kad išsiaiškintumėte, ar jie jums tiks ergonomiškai ar jūsų virtuvės išplanavimui. Pavyzdžiui, galbūt norėsite pasirinkti asortimentą arba orkaitę su didesniu laiko ir temperatūros rodymu, atsižvelgiant į jūsų virtuvės dydį. Arba galite pastebėti, kad tam tikros rankenėlės, mygtukai ir kitos taktinės funkcijos suteikia didesnį prieinamumą. Kai nustatysite savo prietaiso biudžetą ir funkcinius reikalavimus, galėsite dar labiau susiaurinti savo pasirinkimą, pasirinkdami stilių ir apdailą, kuri papildo jūsų virtuvės dizainą. Šiuolaikinėse prabangiose virtuvėse nerūdijantis plienas yra populiariausias apdailos variantas – ne tik ilgaamžis ir patvarus, bet ir aptakus nerūdijančio plieno paviršius yra lengvai valomas.